De Koning Sterft

22 mei

"De mensen weten, 
ze weten en vergeten.” 

Op de bijzondere locatie in de kas van Kwekerij Jongerius spelen: Lente Bongers, Elise van Luijn, Maaike de Graaff, Luuk Stravers en Tess Verheyen 'De Koning Sterft' van Eugène Ionesco. Een humoristische voorstelling over een koning die wordt geconfronteerd met de eindigheid van het leven. Zijn leven welteverstaan. Eugène Ionesco beschreef zijn toneelstuk zelf als een studie naar de dood, maar een studie naar de dood is een studie naar het leven. Zo blijkt ook in deze voorstelling. 

Een humoristische voorstelling met een wezenlijk thema op een bijzonder locatie, kortom een  voorstelling die je niet wilt missen! 

Deze voorstelling is het afstudeerproject van, oud leerling van het Amadeus Lyceum, Kiki Verheyen voor de Part-Time Opleiding aan de Toneelacademie in Maastricht. Jullie zijn van harte uitgenodigd in het glazen Koninkrijk van Koning Berènger op:

26 mei 19.30
27 mei 15.00
27 mei 19.30

Locatie in de kas van Kwekerij Jongerius. 
Gregor Mendelweg 5
Harmelen

Reserveer Tickets door te mailen naar: Tickets.DKS@gmail.com, de kaartjes zijn 5 euro per persoon